vs

Szczegóły

Data Godz. League Sezon Tydzień
18 marca 2018 19:40 Silesian Business League Wiosna 2018 - 1 Liga B 1

Smart Gym po wysokiej porażce w pierwszej kolejce chciało otrząsnąć się i walczyć o pierwsze punkty w sezonie wiosennym. Jednak przeciwnicy również mieli wiele do udowodnienia w tym spotkaniu i to właśnie oni okazali się zbyt dużym ciężarem dla przedstawicieli siłowni. Od początku spotkania można było zauważyć dwa różne podejścia – indywidualne ze strony SmartGym oraz drużynowe BGH Polska. Ci pierwsi rzadko wymieniali między sobą piłkę, starając się jak najszybciej znaleźć się pod polem karnym przeciwnika, ci drudzy cierpliwie rozgrywali futbolówkę, czekając na odpowiednią okazję. Pomimo dużej liczby stworzonych szans gracze BGH Polska zaliczyli na swoim koncie tylko dwa trafienia w pierwszych dwudziestu minutach. Druga połowa była już pokazem umiejętności jednej drużyny i rezygnacją z walki przeciwników. Smart Gym postawił wszystko na jedną kartę w postaci intensywnego ataku na bramkę rywala, co nie przyniosło jednak rezultatu, natomiast przeciwnicy umieszczali piłkę w siatce aż siedmiokrotnie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:9.